DJ Catalog2Komercyjny komponent wraz z modułami i wtyczkami pozwalający przy niewielkim nakładzie pracy zarządzać obszernym asortymentem produktów. DJ-Catalog2 pełni funkcję rozszerzenia dla skryptu CMS Joomla, którego rolą jest gromadzenie, katalogowanie, sortowanie, przeszukiwanie i efektowne prezentowanie oferty na stronie www.

Booking calendarKomercyjny komponent oraz towarzyszący mu wizualny moduł kalendarza, przygotowany pod kątem informowania użytkowników za pośrednictwem strony www o stanie dostępności lub niedostępności jakiejś usługi na przestrzeni czasu.

Rentalot plusKomponent działający pod kontrolą skryptu CMS Joomla, którego rolą jest publikacja na stronie www ofert z branży hotelowej, wraz ze szczegółowym opisem i funkcjami rezerwacji wskazanych przez użytkownika zasobów (np. pokoi). Renalot Plus przeznaczony jest wyłącznie dla pojedynczych jednostek organizacyjnych, gdyż nie da się tu grupować ofert w obrębie wielu kategorii. 

Solidres002Wtyczka działająca pod kontrolą skryptu CMS Joomla, której podstawową rolą jest prezentacja oferty obiektów hotelowych wraz z możliwością przeszukiwania ofert pod kątem różnych kryteriów a następnie rezerwacji pokoi w wybranym przedziale czasowym. Solidres dostępny jest w dwóch wersjach dystrybucyjnych: podstawowej i rozszerzonej. 

hostingStrona internetowa to różnego rodzaju pliki w których zapisana jest cała treść witryny. Pliki te muszą być dostępne przez 24 godziny w ogólnoświatowej sieci, a to oznacza że muszą być zapisane na komputerze posiadającym odpowiednie oprogramowanie i odpowiednie do potrzeb zabezpieczenia przed włamaniami. Do tego dochodzi także cała obsługa techniczna takiego, w cudzysłowie "komputera", co w sumie sprowadza się do terminu określanego mianem usług hostingowych lub serwerowych.

administracja

Strony internetowe zbudowane w oparciu o skrypty CMS, takie jak Joomla albo WordPress, mają tę główną zaletę że same nie generują żadnych kosztów związanych z ich działaniem. Właściciel strony musi tylko opłacać hosting i zazwyczaj jakąś domenę, czyli internetowy adres. Technologia w każdej praktycznie dziedzinie idzie jednak ciągle do przodu i mechanizmy z których składa się strona www również nie są z tego procesu wyłączone.

cms joomlaSkrypt CMS przystosowany do budowy średnio zaawansowanych stron internetowych nastawionych na samodzielną obsługę administracyjną w zakresie edycji tekstów i grafik. Dzięki licznym rozszerzeniom skrypt cechuje duża rozpiętość funkcji i łatwość rozbudowy.

 Google coraz mocniej wpływa na wygląd i stan rynku rezerwacji hotelowych na świecie.

Demo Post

Skrypty CMS, (z angielskiego Content Management System), takie jak np. Joomla, Wordpress czy Drupal to obecnie najpopularniejsze narzędzia do budowy stron www. Z uwagi na ich wszechstronne zastosowania, darmową dystrybucję i bogaty zasób narzędzi uzupełniających w postaci tzw. rozszerzeń, można na ich podstawie postawić niemal każdy typ witryny.

Demo Post

Przy tworzeniu rekomendacji na 2016 rok wzięliśmy pod uwagę obecne trendy rynkowe wyznaczane przez gości hotelowych oraz liczne publikacje w internecie. 

OS PropertyKomercyjny komponent wraz z kilkoma modułami i wtyczkami przystosowany do budowy stron www związanych tematycznie z rynkiem nieruchomości. Zawarte w komponencie funkcje pozwalają zaprezentować na stronie w formie opisów i zdjęć oferty domów lub mieszkań na sprzedaż lub pod wynajem.