OS PropertyKomercyjny komponent wraz z kilkoma modułami i wtyczkami przystosowany do budowy stron www związanych tematycznie z rynkiem nieruchomości. Zawarte w komponencie funkcje pozwalają zaprezentować na stronie w formie opisów i zdjęć oferty domów lub mieszkań na sprzedaż lub pod wynajem.

os property

Podstawowe atuty OS Property to rozbudowana wyszukiwarka dostępna zarówno z poziomu menu komponentu jak i osadzonego w dowolnym miejscu strony konfigurowalnego modułu.

Dalej mamy funkcje auto-nawigacji google do wybranego obiektu, wyszukiwania obiektów w promieniu określonej ilości km. od zadanej lokalizacji (miasta), sortowanie wyników wyszukiwania pod kątem daty, ceny, odległości lub cechy (wyróżniony) albo możliwość porównywania cech dwóch wytypowanych wcześniej obiektów.

Każdy obiekt można ponadto zilustrować liczną galerią zdjęć wraz z opisami, określić położenie obiektu na graficznej mapie google no i opisać obiekt licznymi cechami oraz atrybutami, które z jednej strony w przejrzysty sposób przedstawiają obiekt w jego widoku szczegółowym a z drugiej wspomagają użytkownika w wyszukiwaniu obiektów spełniających tylko określone kryteria.

Jeśli jest taka potrzeba można także wdrożyć funkcje komentowania obiektów, oceniania obiektów, wyróżniania wybranych obiektów, dodawania do ulubionych, liczenia odsłon obiektu w widoku szczegółowym, promowania karty obiektu w profilach społecznościowych (facebook, Twitter), promowania obok innych podobnych obiektów, konwertowania karty obiektu do pliku PDF i komunikowania się bezpośrednio z agentem który dany obiekt wystawił.

 

 

os property

 

Domyślne wartości atrybutów można tu dodatkowo samodzielnie rozbudowywać i grupować w kategorie i cechy stosownie do własnych potrzeb. Podobnie z kategoriami samych obiektów czy rodzajami ofert (na wynajem, na sprzedaż itp.).

Oferty mogą być dopisywane zarówno z poziomu zaplecza strony tylko przez administratorów jak i z frontu strony przez uprawnionych do tego agentów.

Komponent oferuje ponadto wsparcie w tworzeniu kopii danych i ich odtwarzaniu, konwertowaniu walut, tłumaczeniu komunikatów na inne języki czy importowaniu treści z plików csv.

Natomiast w kooperacji z zewnętrznymi komponentami: Sh404sef oraz Xmap, możemy wdrożyć na stronie proste adresy URL jak również przygotować samoaktualizującą się mapę strony.

 

os property

Szablony przygotowane wstępnie do pracy z komponentem OS Property:
www.joomdonation.com/joomla-templates