Nasz zespół to specjaliści z branży hotelowej i tworzenia stron internetowych. Każda stronę tworzymy zgodnie z najlepszymi standardami projektowymi, w których nasz klient ma decydujący głos. W swojej pracy koncentrujemy się na branży hotelarskiej i na rozwiązaniach jej dedykowanych. Dlatego przy każdym projekcie wykorzystujemy najnowsze rozwiązania tak aby strona internetowa hotelu spełniała wszystkie funkcje marketingowe i sprzedażowe oczekiwane przez naszych klientów. Strona internetowa powinna urzekać ale jednocześnie zachęcać do zakupu pobytu.  Właściwa ekspozycja atutów hotelu i oraz skuteczne narzędzia rezerwacyjne pozwalają naszym klientom na osiąganie zadowalających wyników finansowych. Wzrost ilości rezerwacji online, spadający udział rezerwacji od pośredników rezerwacyjnych to wspólny cel nasz i naszych klientów.

Strony przez nas przygotowane bezbłędnie i efektownie wyświetlają się na wszystkich urządzeniach takich jak zwykły komputer, tablet czy smartfon. Nasi klienci mogą osobiście wprowadzać zmiany w dowolnym momencie dzięki przejrzystemu i łatwemu w obsłudze cms.

Każda przygotowana przez nas strona może być podpięta do dowolnego silnika rezerwacyjnego, tak aby hotel mógł otrzymywać bezpośrednie rezerwacje z pominięciem kosztownych portali rezerwacyjnych.

W zależności od potrzeb nasi klienci mogą umieszczać na stronie opinie swoich gości pozyskane osobiście lub z innych portali (np. Booking.com, Tripadvisor).

Naszą ofertę stron internetowych przygotowaliśmy dla hoteli i obiektów noclegowych różnej wielkości. Mamy tanie rozwiązanie dla małych obiektów, które bazuje na atrakcyjnej wizytówce i prostej obsłudze.

Pakiet Plus jest przeznaczony dla bardziej zaawansowanych hotelarzy, którzy już obsługują lub chcą obsługiwać sprzedaż pokoi online, dzięki dopiętemu „silnikowi rezerwacyjnemu”. Użytkownik Pakietu Plus będzie mógł korzystać również z wersji anglojęzycznej strony oraz modułu do obsługi opinii gości nt swojego obiektu noclegowego. Taki pakiet obfituje w więcej funkcji a szczegółowy opis dostępny jest TU.

Najbardziej rozbudowany jest pakiet profesjonalny, kóry w stosunku do pakietu niższego oferuje dodatkowo 4 wersje językowe.

Wszystkie pakiety zawierają wtyczkę Facebooka i mapkę interaktywną Google Maps.