Pakiet Start RSS

Pakiet START obejmuje:

1. Responsywny projekt graficzny

Oparty na szablonie dedykowanym hotelom i obiektom noclegowym przygotowany w taki sposób, aby strona przejrzyście prezentowała swoją ofertę na każdej platformie sprzętowej, począwszy od stacjonarnych komputerów, laptopów, tabletów i smartfonach.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilkadziesiąt projektów hotelarskich o różnej kolorystyce i różnym rozkładzie treści. Dzięki temu nasz potencjalny klient już teraz może zobaczyć jak strona jego hotelu może wyglądać.

2. Podstrony

W ramach podstawowego pakietu Start, Państwa strona internetowa może zwierać ofertę hotelu w postaci dziesięciu artykułów prezentujących poszczególne pokoje bądź inne walory użytkowe. W ramach realizacji strony możemy wykonać także proste graficzne logo oraz wpisać na stronę dostarczoną przez klienta merytoryczną treść zdjęciowo/tekstową.

3. System zarządzania treścią - tzw. CMS.

Wszystkie nasze strony realizowane są w oparciu o najnowszą dostępną wersję skryptu CMS Joomla. Właściciel lub upoważniony personel hotelu, po zalogowaniu do CMSa strony, może sam zmienić tekstową treść wybranej oferty, dodać lub podmienić zdjęcia, filmy i pliki. Po oddaniu strony, w ramach zlecenia, nasz informatyk udzieli państwu telefonicznie lub przez Skype krótkiego instruktażu, jak samodzielnie zarządzać zawartością strony.  

4. Galeria

W skład każdego pakietu wchodzi galeria lub galerie zdjęć, prezentujące w sposób wizualny walory pokoju, apartamentu, restauracji, basenu, spa, plaży lub innej atrakcji, którą chcieli by Państwo przyciągać uwagę gości.  Właściciel lub upoważniony personel może samodzielnie dodawać lub podmieniać zdjęcia.

5. Banner reklamowy (tylko pakiet Plus+ i Pro).

Na stronie głównej i/lub wybranych podstronach, można umieścić banner w postaci slajdów zmieniających się rotacyjnie zdjęć, prezentujących jakieś wybrane specyficzne walory obiektu lub okolic.  

6. Google Maps. W wytypowanym miejscu strony/podstrony, umieszczamy interaktywną mapkę Google Maps, dzięki której Państwa potencjalni klienci z łatwością będą mogli szybko zlokalizować położenie Państwa obiektu na mapie świata ale i uzyskać przejrzysty plan dojazdu.

7. Google Analytics

Monitorowanie odsłon strony hotelu za pośrednictwem usługi Google Analytics. Polega na wyposażeniu strony w mechanizm, który pozwoli administratorowi analizować ruch potencjalnych na stronie hotelu, skuteczność działań marketingowych i inne za pośrednictwem własnego konta w usłudze Google Analytics

8. Widgety (tylko Pakiet Plus+ i Pro)

Zewnętrzne usługi-informacje, które można publikować na własnej stronie www. W przypadku usług hotelowych dotyczy to najczęściej systemów opiniowania, takich jak TripAdvisor czy systemów rezerwacji.

9. Systemy społecznościowe.

Wysuwany lub osadzony wewnątrz blok Państwa strony na Facebooku. Dodatkowo w Pakietach Plus+ i Pro osadzenie przycisków społecznościowych typu "lubię to" dla Facebooka, Google+ i Twitter

10. Opinie i oceny (tylko Pakiet Plus+ i Pro).

Moduł pozwalający na zbieranie i publikowanie opinii. Klient na prośbę hotelu (np. mail z linkiem) lub z własnej woli, korzystając z okna na stronie może ocenić swój pobyt w hotelu, oceniając go punktowo i wpisując dowolny komentarz. Treść oceny jak i jej publikację na stronie hotelu moderuje wyznaczony pracownik hotelu. To hotel decyduje czy ocena pojawi się na stronie. Obecność prawdziwych ocen na stronie podnosi wiarygodność hotelu w oczach potencjalnego gościa i jest mile widziana przez wyszukiwarkę Google.

11. Formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego potencjalni klienci będą mogli zadawać pytania drogą mailową lub przesałć zapytanie rezerwacyjne. Wsród oglądających strony hotelowe są tacy, którzy nie dokonają rezerwacji za pomocą systemu online. Do takich głównie kierowany jest formularz kontaktowy.

12. System rezerwacyjny (tylko Pakiet Plus+ i Pro).

W pakietach Plus+ i Pro wdrażamy system rezerwacyjny tzw. booking engine, pozwalający użytkownikowi bezpośrednio z poziomu strony dokonać rezerwacji pokoju lub usługi w wybranym, dostępnym jeszcze terminie. Do stron przez nas przygotowanych jesteśmy w stanie wpiąć większość współczesnych silników rezerwacyjnych m.in. Booking.com, Profitroom, Yieldplanet i wiele innych. Możemy także zintegrować ze stroną wewnętrzny system rezerwacyjny nie wymagający wnoszenia stałych opłat abonamentowych.

13. Wersje językowe.

Pakiet Start oferuje jedynie podstawową wersję językową strony - PL. Jeżeli hotel potrzebuje stronę w kilku językach proponujemy wybrać ofertę Pakiet Plus+ lub ofertę Pakiet PRO (4 języki np. PL, EN, DE, RU).

14. Tłumacz Google

Do każdej strony, na życzenie klienta, możemy wdrożyć autotłumacza Google. Zastosowanie tłumacza Gogle pozwala ograniczyć koszty tłumaczeń strony na różne języki. Zdajemy sobie jednak sprawę, ze tłumaczenia za pomocą automatu są wciąż niedoskonałe, dlatego decyzję o ich zastosowaniu pozostawiamy klientowi zamawiającemu stronę.

Usługa stałego administrowania stroną - OPCJONALNIE.
Wskazane jest co jakiś czas aktualizować stronę www - w sensie wdrażać łatki, uaktualnienia skryptu oraz zastosowanych na stronie rozszerzeń. Pilnowanie i wprowadzanie aktualizacji (jeśli takowe się ukazują) zapobiega ryzyku włamania na stronę. Więcej na ten temat tutaj.

Poniżej nasze propozycje graficznych szablonów dla stron realizowanych w ramach pakietu Start:

About_Hotel_-_2016-03-04_14.21.09
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: Strony Hotelowe
CMS: Joomla!
Odsłon: 4580

Prosta stylowa strona dla usług hotelowych. Całość działa pod kontrolą skryptu CMS Joomla. Za kontrolę i publikację treści odpowiadają tu rozszerzenia...

Start002a
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: Strony Hotelowe
CMS: Joomla!
Odsłon: 14314

Strona dla usług hotelowych. Całość działa pod kontrolą skryptu CMS Joomla. Za kontrolę i publikację treści odpowiadają tu rozszerzenia typu...

Start003
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: Hot Joomla Templates
CMS: Joomla!
Odsłon: 103301

Strona intrnetowa dla Hostelu lub schroniska. Całość działa pod kontrolą skryptu CMS Joomla. Za kontrolę i publikację treści odpowiadają tu rozszerzenia...

Start005
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: JoomlaXTC
CMS: Joomla!
Odsłon: 11530

Strona www oparta na szablonie firmy JoomlaXTC, przygotowana pod kątem usług związanych z rekreacją i odnową biologiczną. Szablon dysponuje kilkoma...

Pro002
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: Strony Hotelowe
CMS: Joomla!
Odsłon: 5050

Wielotematyczna strona oparta na responsywnym szablonie o zmiennej szerokości (domyślnie 1000 pikseli). Całość działa na skrypcie CMS Joomla. Szablon...

Pro18
Kategoria: Pakiet Start
Szablon: TemplateMonster
CMS: Joomla!
Odsłon: 185549

Strona www przygotowana pod kątem usług hotelowych. Całość w oparciu o skrypt CMS Joomla i responsywny szablon firmy TemplateMonster z wbudowaną...