Szablony stron hotelowych przygotowane pod kątem pracy na skrypcie CMS WordPress

wordpress logoCMS Wordpress to również jeden z bardziej popularnych skryptów ułatwiających zarządzanie zawartością stron www. Skrypt przygotowany generalnie pod kątem stawiania blogów, ale po odpowiednim przekonfigurowaniu i zastosowaniu zewnętrznych wtyczek nadaje się także do stawiania stron o profilu hotelowym.

Przejrzyj strony wykonane na najciekawszych hotelowych szablonach Wordpressa
kliknij na zrzut aby przejść na przykładową stronę

 • WordPress 031

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji przypisanym do każdego pokoju i galeriami. Strona główna jest jednocześnie przewijną formą slajdu i działa jako tło dla każdej z podston. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 030

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji i galerią. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • WordPress 029

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji przypisanym do każdego pokoju, galeriami i rekomendacjami. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 021

  Hotelowo Restauracyjny szablon Wordpressa z wbudowanym formularzem rezerwacji i sprawdzania terminów dostępności. Do tego dwa warianty galerii i formularz kontaktowy. Na uwagę zasługuje kilka wariantów wizualnych w tym wersja z belką menu na stałe zakotwiczoną do lewej krawędzi ekranu. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 020

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji, galeriami i zdarzeniami. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki, slidera z przewijanymi zdjęciami lub filmu. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 018

  Prosty ale funkcjonalny i łatwy w zarządzaniu hotelowy szablon działający w oparciu o skrypt CMS WordPress. Mamy tu wbudowany formularz rezerwacji i zintegrowaną z kazdym pokojem galerię. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • WordPress 017

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji, galerią, opiniami i zdarzeniami. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. Różne warianty strony głównej można podejrzeć na: www.wpopal.com/landingpages/paradise/

 • WordPress 013

  Hotelowo Restauracyjny szablon Wordpressa z rozbudowanym formularzem rezerwacji, galeriami i opiniami (księgą gości). Znajdziemy tu także element publikowania zdarzeń a każdy pokój zawiera galerię, szczegółowy opis oraz przypisany do pokoju formularz rezerwacji. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 012

  Hotelowy szablon Wordpressa z nietypową belką menu na stałe zakotwiczoną do lewej krawędzi ekranu. Szablon posiada wbudowany formularz rezerwacji oraz galerię. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • WordPress 001

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji i kalendarzem obłożenia. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki, slidera z przewijanymi zdjęciami lub filmu. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 003

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji i galerią zdjęć. Strona główna w formie całoekranowej grafiki, slidera z przewijanymi zdjęciami lub filmu. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 004

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji, galerią i opiniami. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 006

  Szablon Wordpress typu OnePage z wbudowanym formularzem rezerwacji i rekomendacjami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • WordPress 008

  Hotelowo Restauracyjny szablon Wordpressa z wbudowanym formularzem rezerwacji, galerią i opiniami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 009

  Hotelowo Restauracyjny szablon Wordpressa z wbudowanym formularzem rezerwacji, galerią i opiniami. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie. W podmenu Home zobaczysz dostępne warianty wizualne strony głównej.

 • WordPress 010

  Szablon Wordpress z wbudowanym formularzem rezerwacji i galerią. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • WordPress 011

  Hotelowo Restauracyjny szablon Wordpressa typu OnePage z wbudowanym formularzem rezerwacji, galeriami a nawet elementem publikowaniia zdarzeń. Strona główna może tu mieć postać całoekranowej grafiki lub slidera z przewijanymi zdjęciami. Kliknij na zrzut aby przejść na przykładową, klikalną wersję strony zbudowanej na tym szablonie.

 • Koszt realizacji strony na wybranym szablonie Wordpressa do indywidualnych ustaleń po wskazaniu numeru szablonu (patrz tytuły slajdów) i określeniu wytycznych z zakresu oczekiwanych funkcji i zawartości.
 • Systemy rezerwacji na szablonach Wordpressa realizujemy wyłącznie w formie formularza kontaktowego lub integracji z zewnętrznym silnikiem rezerwacyjnym, takim jak np: www.bookero.plwww.bed-booking.com i innymi podobnymi rozwiązaniami.
 • Wymagana zaliczka w wysokości 300 zł związana z kosztami zakupu szablonu.
 

Strona na Wordpressie a wymagania hostingowe

UWAGA! Szablony Wordpressa (zwłaszcza te z themeforest.net) mają duże wymagania pod względem środowiska hostingowego: 

 • PHP w wersji: 7 lub wyższej
 • MySQL w wersji: 5.6 lub wyższej
 • The mod_rewrite Apache module
 • upload_max_filesize = 32M
 • post_max_size = 48M
 • memory_limit = 128M
 • max_execution_time = 600
 • max_input_vars = 10000
 • max_input_time = 400
 • dostęp do plików przez protokół FTP

Przed podjęciem ewentualnej decyzji o zleceniu postawienia strony na Wordpressie skonsultuj się z administracją Twojego hostingu i zapytaj czy konto które masz wykupione jest w stanie sprostać postawionym wyżej wymaganiom.

https://wordpress.org/about/requirements

Jeśli natomiast nie masz jeszcze wykupionego ani upatrzonego hostingu dla swojej strony, lub konto które masz nie spełnia powyższych wymagań, to polecamy hosting na: Linuxpl.com

admin.banner